قوانین و مقررات آریا کیتی

استفاده شما از فروشگاه اينترنتي آریا کیتی به معنی توافق کامل شما با شرايط مندرج در اين صفحه مي باشد.

1- خرید کالا از فروشگاه اینترنتی آریا کیتی بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در قانون تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.

2- خدمات و محتويات سايت، صرفا براى استفاده شخصى و غير تجارى شما عرضه شده است. هر گونه سوء استفاده از اين اطلاعات پيگرد قانوني خواهد داشت و هيچ فرد حقيقي، حقوقي يا سايتي به هيچ عنوان نمي تواند از اطلاعات موجود در سايت براى فروش، توليد يا ايجاد ترافيك در سايت خود استفاده نمايد.

3- اطلاعات ارائه شده درباره کالاهای عرضه شده در فروشگاه آریا کیتی از منابع معتبر و مرتبط و نيز شركت هاي سازنده محصولات جمع آوري و در سايت قرار داده شده است. ممکن است اطلاعات در مواردي غير دقيق يا دارای خطاهای نگارشی باشد. فروشگاه آریا کیتی مسئوليتي را در قبال اطلاعات ارائه شده برعهده نخواهد داشت و خود را به روزآمد سازی مداوم اطلاعات و محتويات متعهد می داند.

4- كاربران باید هنگام سفارش كالاي مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحيح و به طور كامل پر نمايند. بديهي است درصورت ورود اطلاعات ناقص يا نادرست، سفارش كاربر قابل پيگيري و تحويل نخواهد بود.

5- ارتباط فروشگاه آریا کیتی با کاربران فقط از طریق aryakitty.com بر قرار می گردد و فقط با استفاده از اطلاعاتی که کاربران در سایت درج کرده اند (همانند نشانی، تلفن و …) صورت می پذیرد. فروشگاه آریا کیتی به هیچ وجه اطلاعات منحصر بفرد کاربران را به اشخاص و طرفين غیر واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فن آوری ها متعهد است حتی المقدور از حريم شخصی کاربران دفاع کند.

6- شرايط و خدمات فروش:

از نظر حقوقي فروشگاه اينترنتي آریا کیتی به عنوان فروشنده و كاربر اينترنتي سفارش دهنده به عنوان خريدار تلقي مي شود. فروش كالا بر مبناي نوع و مقداری صورت می گیرد که کاربر سفارش دهنده آن را در سايت فروشگاه آریا کیتی درج نموده است. فروشگاه آریا کیتی به هنگام تائید سفارش کالا، مشخصات و زمان ارسال کالا را تعیین کرده و به اطلاع سفارش دهنده می رساند.

7- خدمات پس از فروش: شرایط خدمات پس از فروش هر کالا در قسمت توضیحات آن ذکر شده است. در صورت عدم ذکر شرایط گارانتی در قسمت توضیحات کالا، این بدان معناست که فروشگاه آریا کیتی خدمات پس از فروشی برای آن کالا ندارد.

8- قيمت و ماليات ارزش افزوده: قیمتی که در هنگام سفارش مشتري در پیش‌¬فاکتور منظور گرديده است، معتبر مي‌باشد. تمام قیمت ها بروز می باشند. ارزش کالا یا کالاهای سفارش داده شده طبق فهرست قیمت سایت محاسبه شده و شامل کلیه مالیات ها و عوارض فروش خواهد بود. هزینه مالیات بر ارزش افزوده در صورت عدم قید شدن در سایت صفر ریال محاسبه شده است. تنها مبلغی که در موارد معین به ارزش کالا اضافه می شود، هزینه ارسال و خدمات شركت پست خواهد بود.

9- شرایط تحویل، ارجاع و تعویض کالا: – در صورتی که فروشنده به دلایلی که خارج از ارادهء او می باشد، توان تحویل کالا را در موعد مقرر نداشته باشد و طرفین درباره یک موعد جدید به توافق نرسند، خریدار حق دارد بدون هیچگونه هزینه ای سفارش را فسخ نماید. – در صورتی که تحویل کالا در مکان و موعد مقرر صورت نگیرد، خریدار حق مطالبهء ضرر و زیان ناشی از این تاخیر را خواهد داشت. – سفارش دهنده با تحویل کالای ارسال شده و امضای برگه دریافت کالا رضایت خود را از نوع، تعداد و سلامت کالا ابراز می نماید. – هرگونه نقص و یا عیب فنی بایستی در مدت ۴۸ ساعت پس از دریافت کالا به فروشگاه اينترنتي آریا کیتی اطلاع داده شود و در صورت اثبات نقص و یا عیب فنی کالا با مسئولیت فروشگاه آریا کیتی تعمیر و یا جایگزین می گردد. در صورت گذشت بیش از ۴۸ ساعت از زمان دریافت کالا وجود نقص و عیب در کالای دریافتی پذیرفتنی نیست. – خریدار به مدت ۷ روز کاری فرصت دارد از سفارش خود انصراف دهد، به شرط آنکه بسته بندی کالا باز نشده و از آن هیچ گونه استفاده‌ای نشده باشد. – خریدار موظف است مبلغ قابل پرداخت را هنگام تحویل کالا به صورت نقد بپردازد. در صورت عدم پرداخت وجه درموعد تعیین شده توسط خریدار، فروشنده حق دارد از تحویل کالا خودداری و سفارش را فسخ نماید.

10- در صورت بروز اختلاف بین طرفین، دادگاه عمومی تهران محل عقد صالح می باشد.