aryakitty-logo

درباره ما

در حال حاضر تعداد زیادی از مردم دنیا و همچنین هموطنان ما همنشینانی دوست داشتنی از بین نژادهای مختلف حیوانات خانگی انتخاب کرده اند و نگهداری از این حیوانات خانگی علیرغم لذت و شیرینی اش اگر با دانش و خدمات لازم همراه نباشد یکی از دغدغه های روزمره صاحبان آن ها می شود.

آریا کیتی با شعار :

تجربه لذت نگهداری از یک حیوان خانگی دوست داشتنی

همه توان خود را به کار می گیرد تا با تامین همه نیازهای هموطنان عزیزی که به نگهداری و حمایت از حیوانات خانگی علاقمند هستند لذت همنشینی با این موجودات دوست داشتنی را بچشاند.

خدمات آریاکیتی

ما همه نیازها و مشکلات شما را بررسی کرده ایم. نیاز شما به – دانش لازم برای نگهداری از نژادهای مختلف، – تامین بهداشت و سلامت آنها، – تامین غذا و سایر لوازم مورد نیاز روزمره – و آشنایی شما با روشهای پرورش و آموزش این موجودات دوست داشنتی.

ارزشهایی که از اعتماد به آریا کیتی بدست می آورید:

– سهولت جستجو و یافتن اطلاعات، خدمات و کالاهای مورد نیاز از طریق دسته بندیهای منطقی. – دسترسی آسان به اطلاعات و دانش مورد نیاز برای نگهداری و پرورش حیوان خانگی در خانه – دسترسی آسان و سریع به غذا و کلیه کالاهای مورد نیاز برای نگهداری از حیوانات خانگی. – آشنایی با انواع برندها و گزینه های مختلف کالاهای موجود در بازار. – دسترسی به توضیحات کافی درباره کالاها به منظور فراهم شدن امکان بررسی، انتخاب درست و خرید آسان. – اطمینان از انطباق کیفیت و مشخصات کالاها با توضیحات درج شده در بخش مشخصات کالا. – اطمینان از قیمت مناسب و رقابتی در مقایسه با سایر روشهای خرید در بازار. – اطمینان از امنیت فرآیند خرید و سهولت در پرداخت الکترونیکی وجه خرید و دریافت به موقع سفارش.

ماموریت آریا کیتی Mission

ماموریت دوستان شما در آریا کیتی این است تا به آسانترین و ارزان ترین روش و در کوتاه ترین زمان ممکن همه خواسته های شما برای نگهداری، پرورش و آموزش حیوان خانگی مورد علاقه تان را در منزل شما فراهم کنند. این نیازها عبارتند از دانش و اطلاعات و انواع کالا و خدمات شامل غذا، لوازم نگداری، لوازم بهداشتی و آرایشی، اسباب بازی و سرگرمی و لوازم آموزشی. ما بیشترین ارزش افزوده را با کمترین هزینه برای شما فراهم می کنیم. همراهی با ما علاوه بر صرفه جویی در وقت و هزینه، آگاهی و دانش کافی برای تجربه بسیار جذاب و لذت بخش از همنشینی با حیوان خانگی تان را برایتان فراهم می نماید.

چشم انداز آریا کیتی Vision

در آینده نه چندان دور آریا کیتی با تامین بیش از چهل درصد کالا و خدمات مورد نیاز خانواده های ایرانی که مایل به کسب تجربه لذت بخش از نگهداری و پرورش مونسی دوست داشتنی  هستند، بزرگترین مرکز تخصصی ارائه خدمات اینترنتی آموزش و عرضه کالاهای مورد نیاز حیوانات خانگی در خاور میانه خواهد بود.